שרת בענן לניהול אתר ביעילות מכל מקום שתרצומחפשים שרת בענן? מצאתם!

* איחסון וגיבוי על גבי שרת בענן.

* התאמה דינמית לצרכי הלקוחות.

* עבודה מול חברות מקצועיות בלבד!

* סביבת עבודה בטוחה.

שרת בענן – מה הלקוח צריך לדעת?

אילו רק תתחילו לבדוק את נושא האחסון ברשת לכל מטרה הרי שתגלו כמות מושגים שקשה להבין מה הם בדיוק, האם כולם יודעים על מה הם מדברים, מה זה ה"ענן" הזה שאפשר לשמור עליו כל מה שרוצים, איך זה שדברים מוחשיים נמצאים ונשמרים בכלל על איזה שהוא משהו שנקרא במושג וירטואלי כל כך ולא מוחשי.

השאלה המרכזית היא האם אתם, כצרכני שירותי איחסון, כאנשים פרטיים או כבעלי חברה כלשהי, צריכים להכנס לעובי הקורה ולהפוך למקצוענים טכניים או, לחילופין, לגייס מומחה טכני לעסק שלכם בעוד הוא יהיה הגורם היחיד בחברה ש"מבין" בנושא ויקבל על עצמו את כל האחריות שמשמעותה יכולה להיות הרת גורל עבור העסק שלכם? לשאלה הזאת יש לנו תשובה מאד פשוטה.

אנחנו תמיד ממליצים ללקוחות להבין מה הם קונים, לנסות להכנס לעובי הקורה ולכל הפחות לדעת מה הדרישות שלהם ולדעת כיצד לבדוק את מי שמציע להם פתרונות לדרישות הללו. לא תמיד ניתן ולא תמיד יש את הכלים והכישורים כדי להבין האם הספק שעומד מולנו כרגע אמין, מקצועי, מספק מידע אמיתי, בזמן שהוא ממליץ על שירותי אחסון על גבי שרת בענן הוא "דוחף" שירותים נוספים שאנחנו לא ממש צריכים או לא צריכים עכשיו. האם הוא מוסר את המידע שטוב לנו או המידע שטוב לו? אז איך בכל זאת נדע?

שרת בענן לגישה בנוחות שלכםאולי כדאי איש "משלנו" שירכז את כל הנושא ואנחנו, בעלי העסק, לא נצטרך לשבור את הראש? העסקת עובד נוסף לחברה לא גדולה שאינה עוסקת שתחום הטכני-מקצועי זהו עול כלכלי לא פשוט. כאשר עסק גדל והיקף העבודה מחייב זאת, ניתן לשקול שוב. בכל מקרה, כאשר מדובר ביחיד, אדם כזה צריך להיות מחוייב באופן טוטאלי לצרכי העסק ולהכיר היטב את הפאן המקצועי.

רצוי להבין את העבודה המקצועית למקצוענים ולדעת לבדוק אותם. אל תשאירו את המידע שלכם שבניתם במו ידיכם ועמלתם עליו הרבה מאד זמן בידיים לא מקצועיות. איחסון מידע על גבי שרת בענן זהו עסק של מקצוענים בלבד ויש לוודא קבלת שירותי גיבוי על שרת בענן ממקצוענים בלבד.

אנחנו בודקים באופן תדיר את החברות המציעות שירותי איחסון וגיבוי על גבי שרת בענן, מוודאים שעומדות מאחוריהן חוות שרתים מהגדולות בעולם, משווים מחירים והיקף שירותים ומאפשרים לכם להתקשר ישירות עם אנשי המקצוע שיכולים להבין את צרכי העסק שלכם על מנת להתאים את רמת השירות המקצועי והטכני הדרוש לכם, וידעו להבטיח אחריות, שירות בלתי פוסק ואיכותי, גיבוי, אבטחת מידע ושירותים נוספים להם אולי תזדקקו כעת ובעתיד.