שרת אחסון לאחסון אתרים שונים לגישה מכל מקום מחפשים שרת אחסון? מצאתם!

* אחסון מידע על גבי שרת אחסון.

* ספקים מומלצים ובטוחים בלבד.

* גיבוי מידע ושדרוג דינמי.

* עבודה ברקע ללא הפרעה.

שרת אחסון – חשוב מאד לדעת!

מה זה שרת אחסון ומדוע כל אחד צריך לדעת למה הוא משמש? כל מי שמנהל עסק או ניהל עסק בעבר, יכול להזכר כיצד נראה העסק בימיו הראשונים ועד כמה היה חשוב להתרכז במשימות העומדות בפני העסק ולהצליח לצאת לשוק בזמן הנכון, להצליח להביא לקוחות ולבנות עסק שיניב הכנסות לכם ולעובדים אותם אתם מעסיקים. לאלה ביניכם שמנהלים עסק ותיק יותר, הרי שבוודאי תזכרו כיצד דאגתם לשמור על המידע של העסק, בין אם מדובר במידע פיננסי, טכני, אישי או כל דבר אחר. גיבוי מידע – עד שלא חווים אובדן מידע, לא מבינים את חשיבותו העצומה של הגיבוי.

אז אנחנו לא חייבים להבין את כל שרשרת המושגים הקשורים לתחום איחסון וגיבוי נתונים. אנחנו לא חייבים להיות בעלי כישורים טכניים כלל וכלל כדי להבין שכל עסק צריך לגבות את כל המידע לצרכים שונים במקום כלשהו.

אז אם פעם היינו מצלמים, ואחר כך מעתיקים לדיסקטים או דיסקים בשלב מאוחר יותר, או מגבים על גבי טייפים מיוחדים, ומעבירים מידע מאוחסן לטובת איחסונו במקום גיאוגרפי אחר כדי לוודא על שמירת הנתונים במקרה של אסונות טבע וכדומה, אזי היום כל המידע יכול להשמר על גבי שרת אחסון והכל הפך להיות פשוט ללקוח הרבה יותר. אותו תחום שאי פעם היה מסובך מאד, מסורבל ויקר הפך להיות זמין לכל.

שרת אחסון לאתרים לנגישות קלה ממגוון מכשיריםלמה פשוט רק ללקוח? התחום אינו כה פשוט כלל ועיקר. היכולות הטכניות של חברות המציעות שירותי אחסון וגיבוי על שרת אחסון גבוהות מאד, החברות הללו משקיעות ידע רב, מאמצי פיתוח כבירים וכסף רב כדי לשמר את היכולות שלהן להציע שירותים מקצועיים ללקוח, אך ללקוח עצמו, החיים הפכו להיות הרבה יותר קלים. יש מידע, יש חיבור לאינטרנט, המידע עובר דרך האינטרנט לשרת אחסון כלשהו שנמצא היכן שהוא ונשמר שם עד לרגע בו הלקוח יזדקק לו. אם יקרה נזק למחשבים של הלקוח, אסון טבע חלילה או הצפה, המידע יהיה תמיד מגובה ואפשר יהיה לשחזר אותו במהירות וביעילות תוך זמן קצר.

גיבוי על שרת אחסון אינו דורש מהלקוח תחזוקה ואינו מפריע לעבודה השוטפת אלא פועל ברקע ובמקביל. פתחו את רשימת הספקים המומלצים שלנו, הכינו רשימת דרישות איחסון וגיבוי נתוני העסק שלכם, השוו נתונים, קבלו ייעוץ מקצועי מהחברות הטובות ביותר בשוק ובחרו מתוך הרשימה את החברה שמתאימה לכם ביותר.

זה פשוט, לא יקר ומוריד הרבה מאד כאב ראש מכם. אל תזלזלו בצורך לגבות נתונים וזכרו תמיד שאיבוד נתונים עלול לעלות לכם בחיי העסק שלכם. כבר עשינו חלק מהעבודה עבורכם. כעת תורכם.