שרתים VPS לצורך גישה נוחה לאתרים מחפשים שרתי VPS? מצאתם!

* שרת VPS לעסקים ופרטיים (VPS Hosting).

* מערכות ניהול מתקדמות.

* רשימת חברות מומלצות ומקצועיות בלבד.

* פתרונות לחברות בסביבות פיתוח מרובות.

מהם שרתי VPS?

כאשר אנחנו רוכשים או משתמשים בשרת כלשהו, אנחנו מוגבלים מבחינת נפח האחסון שיש בו, מהירות המעבד שלו, מערכת ההפעלה המותקנת עליו וכו'. לעיתים, שרת פיזי רגיל מספק אותנו, אך כאשר אנחנו מתחזקים אתר או מספר אתרים, או ברשותנו מספר אתרים הקשורים זה בזה, או שאיננו רוצים כלל וכלל להחזיק שרת שלנו, שהמשמעות שלו היא שהוא דורש תחזוקה, שדרוג לעיתים קרובות, תקלות שעלולות להשבית את האתרים שלנו ועבודה בסביבת פיתוח שדורשת מערכות הפעלה מרובות, אזי נרצה לעבוד על גבי משהו שנקרה שרת וירטואלי. שרתים וירטואליים הינם שרתי VPS – שזה ראשי תיבות של Virtual Private Server, כלומר שרת וירטואלי פרטי.

VPS Server – אז למה לא לרכוש שרת עצום וחזק ולשלוט בכל העניין לבד?

בהחלט אפשרי לרכוש שרת ולא להיות תלויים בגורם נוסף, רק שאז אנחנו צריכים להבין את המשמעויות הנרחבות יותר של תחזוקת שרת. לרוב, רכישה ותחזוקה עצמאית של שרת אינה כדאית מהסיבות הבאות, בין היתר: יש צורך בעדכון חומרה (רכישת שרת חדש) כאשר הוא מתיישן, האתר שלנו גדל מאד והשרת שרכשנו לפני שנה כבר לא מספיק, אין לנו מי שמכיר מספיק טוב את הנושא ויודע להפעיל את השרת ולוודא שיפעל ללא הפסקה, אנחנו לא יכולים להחזיק שרתי גיבוי במקומות גיאוגרפיים שונים כדי לכסות על תקלות אזוריות, או שאיננו יכולים להבטיח עבודה ללא תקלות והפסקות של האתר שלנו ואנחנו חווים נפילות רבות. ועוד כהנה וכהנה. יש את כל שרתים VPS לצורך ניהול נכון וגישה קלה לאתרהסיבות הטובות לבחור בדרך של בחירת חברת אחסון מקצועית וכדי להבטיח שנקבל מערכות הפעלה מרובות ואמינות מקסימלית, לבחור בשרתי VPS – שרתים וירטואליים של VPS Server שיאפשרו לנו לגדול באופן נח.

שרת VPS – רק אתר יציב זה אתר שאפשר להרוויח ממנו. נכון או לא נכון?

התשובה לשאלה הזו היא "כן" מוחלט! אתר שהוא חנות אינטרנטית, או אתר מידע ש"רק" מוסר אינפורמציה על העסק שלנו ומידע התקשרות – זה לא ממש משנה, כיון שאנחנו הולכים לאינטרנט (כלומר, בונים אתר) כאשר אנחנו רוצים שימצאו אותנו שם. אנחנו רוצים שאם יש לנו חנות שמוכרת מוצרי חשמל ביתיים באינטרנט, אז שימצאו אותנו לקוחות שמחפשים מוצרי חשמל ביתיים. כיצד שרתי VPS יכולים לעזור לנו לשמור על יציבות האתר? אתר שכבר קודם באינטרנט ומופיע בתוצאות חיפוש במקום גבוה או מספיק גבוה שמניב ביקורים באתר שחלקם הופכים למכירה של ממש, זהו אתר מצליח. אם האתר יאוחסן על שרת לא יציב או בחברת אחסון שהשירותים שלה ירודים והשרתים שלהם נופלים מדי פעם, אז "הבטחנו" לעצמנו נפילת האתר למקום נמוך בתוצאות וכתוצאה מכך ירד מספר הלקוחות המגיעים לאתר שלכם. שרתי VPS הינם יציבים במיוחד ולכן אנחנו מציעים חברות שיודעות לספק שירות זה.