שרתים וירטואלים לגישה בלחיצת כפתורמחפשים שרתים וירטואלים? מצאתם!

* איחסון אתרים על גבי שרת וירטואלי (Virtual Server).

* ביצועים מיטביים באמינות גבוהה.

* התאמה לצרכים ייחודיים.

* חברות בעלות תשתית מקצועית ויציבה.

האם באמת יכול להיות שקיימים שרתים וירטואליים?

שרת הנקרא גם סרבר הוא למעשה מחשב המכיל רכיבי מחשב רגילים כמו מעבד וזכרון רק שבדרך כלל הכוונה למשהו חזק יותר, מהיר יותר ובעל נפחים גדולים יותר. שרת זהו חלק בלתי נפרד מכל רשת ובסופו של דבר זוהי החומרה שעליה יכולות לעבוד מערכות הפעלה שונות, יחידות איחסון, כלי עיבוד נתונים שונים ועוד. כדי למקסם את היכולות של שרתים כאלה, פותחו כלי תוכנה שמאפשרים שימוש במספר שרתים בו זמנים למטרות שונות ולמעשה מתאפשר ניצול מירבי של כל חלקי החומרה הללו באמצעות כלי שמהווה אזור עבודה בין המרחב הפיזי לאתר שלכם. למרחב העבודה הזה אנחנו קוראים שרתים וירטואלים. לא מדובר בשרת "אמיתי" שמגביל אותנו אלא בשימוש בו זמנית בכמה שרתים שיכולים להיות ממוקמים במקומות שונים לגמרי ובו זמנית לתפקד כשרת אחד גדול.

מדוע לא לרכוש שרת ייעודי?

מערכות מתוחכמות מאפשרות עיבוד נתונים בכמה מקומות בו זמנים, עבודה בכמה מערכות הפעלה בו זמנית ושימוש במשאב אחד כאשר הוא מחולק באופן וירטואלי לכמה חלקים כך שמתאפשר ניהול טוב יותר של אותו המשאב. במקום לרכוש הרבה מאד חומרה כדי להשיג ניצול מקסימלי של כל המשאבים, משתמשים בשרתים וירטואלים. כאשר אנחנו משתמשים בשרת פיזי, אנחנו מוגבלים לפי הביצועים שלו, מערכת ההפעלה שמותקנת עליו, נפח האחסון שלו ונתונים נוספים. עבודה עם שרתים וירטואליים מאפשרת גמישות בכל שניתן בכל רגע נתון להגדיל את נפח השימוש בלי לרכוש חומרה מיוחדת, אלא באמצעות שימוש במרחב הנתון ובתוספת עלות שרתים וירטואלים לאתרים כך שתוכלו לגלוש גם מהמחשב הניידקטנה בעשרות מונים מעלות רכישת חומרה חדשה.

עד כמה חשובה לכם אמינות הנתונים ואבטחת האתר שלכם?

השימוש בשרתים וירטואלים (Virtual Server) מאפשר בעצם שימוש בטכנולוגיה החדישה והחזקה ביותר ללא צורך להשקיע בחומרה חדשה. בתרגום לשפת המעשה – כאשר אתם רוכשים שירותי איחסון בענן אתם מבטיחים לעצמכם שקט מוחלט מדאגה לרכיבי חומרה שתוך תקופה קצרה עלולים להתקלקל או להפוך למיושנים או פשוט לא מספיקים לביצועים שהאתר שלכם דורש. חברות שמחזיקות חוות שרתים גדולות, חדישות, יציבות ואמינות עושות את העבודה הזאת כבר ולכם נותר רק לשכור "שטח" איחסון ולקבל שירותי ניהול ואיחסון תפורים לגודל האתר שלכם, לדינמיות שלו ולביצועים שתרצו לקבל ממנו. כל החברות אותם אנחנו בודקים מקצועיות ואמינות ובהם עובדים אנשי מקצוע מעולים שיוכלו לעזור לכם להתאים את סביבת העבודה הטובה ביותר לאתר שלכם. אם האתר שלכם מכיל מידע פיננסי של לקוחות, מידע אישי חסוי, מידע עסקי רגיש או כל מידע אחר שלא תרצו לסכן את מהימנותו, הרי שאיחסון על גבי שרת וירטואלי וירטואלים מעניק לכם פתרון מושלם.