שיווק דיגיטלי במגוון תחומים ומגוון רשתות חברתיות שונות שיווק דיגיטלי – פרסומת עד הבית.

משרדי פרסום רבים השקיעו שנים רבות ברכישת שלטי פרסום ושטחי פרסום פיזיים ובעיתונות הכתובה, דבר שכיום מאבד לאט לאט מערכו. בעבר, רוב חיי האדם סבבו מחוץ לבית, ילדים שיחקו בגינות ונפגשו מתחת לבניינים ופגישות רבות היו מתנהלות בחוץ.

כיום, לפי כמה תיאוריות אבולוציוניות האדם חוזר למערה, בפועל דבר זה גורם למרחב הפרסום החיצוני לאבד מערכו ולפתח תלות בשיווק דיגיטלי. שיווק דיגיטלי מחייב מחשבה יצירתית כיון שבניגוד לשלט פרסום סטטי, הדרישה לסביבה דינמית הרבה יותר חזקה במרחב הדיגיטלי. שיווק דיגיטלי מורכב מכלים טכנולוגים אך בדומה לעבר מצריך יסודות עמוקים והבנה של עולם הפרסום. עסקים רבים זונחים לגמרי את שטחי הפרסום הפיזיים ועוברים לשיווק דיגיטלי בגלל הפוטנציאל שבו. כמו בכל תחום יש יתרונות וחסרונות והרבה דברים שיש לדעת ובשביל זה הכנו בשבילכם מדריך קצר עם כמה טיפים. 

אז מה זה בדיוק שיווק דיגיטלי?

שיווק דיגיטלי מעמיד כלים חדשים בידי אנשי השיווק שלא היו קיימים בעבר. אם בעבר הפרסום היה די שבלוני, ובעל אותו אופי עד שלאט לאט הבינו כי המקוריות והיצירתיות הם אלו שהופכים את המוצר למסקרן ונצרך, כיום תהליך דומה מתרחש ברשת בעזרת שיווק דיגיטלי. החשיבה מחוץ לקופסא שמביא השיווק הדיגיטלי הוא בעיקר בשבירת הנורמות הפרסומיות. אם בעבר היה צורך לחפש מישהו שילחין ג'ינגל טוב עבור המוצר שהחברה פרסמה, הרי שבמדיה הנוכחית היום ניתן בעזרת תמונה אחת להעביר מסר חזק הרבה יותר.

אבל לא רק השימוש בדרך אחרת במדיה הוא יתרון של שיווק דיגיטלי, אלא גם בקרבה בין הלקוח והחברה. אם בעבר התקשורת בין הלקוח לחברה היה עובר דרך שירות לקוחות, היום ניתן לפנות לראשי ממשלות ולנשיאי שיווק דיגיטלי לקהל יעד רחבמדינה דרך עמוד הפייסבוק שלהם. אותו תהליך מתרחש בעסקים, דבר שמקל על ההגעה ללקוח מצד אחד אבל מצד שני מחייב את העסק להיות פתוח וקשוב יותר לדרישת הלקוחות.

שיווק דיגיטלי – היתרונות שלנו.

הקשב ללקוחות לא רק חשוב לעסק שלכם, אלא הוא אבן יסוד אצלנו בחברה. מזה שנים רבות, עובדי החברה מתמחים במתן שירות אדיב ומקצועי. שיווק דיגיטלי עבורנו לא מתחיל ונגמר במדיה, אלא גם בקשר ללקוחות שלנו. ליווי אישי צמוד של עובד מהחברה החל מהשיחה הראשונית אלינו יאפשר לאפיין את העסק שלך בצורה הטובה ביותר.

השיווק אצלנו מתחלק לשתיים, גם בתוך החברה וגם מחוצה לה. מטרת תפיסה זו של השיווק הדיגיטלי היא לשווק גם כלפי לקוחות העסק, וגם ליצור חיבור בין עובדי החברה. יצירתיות ומקוריות הן אורח חיים אצל עובדינו, דבר שניכר בלקוחות רבים מרוצים וניסיון של שנים בשיווק דיגיטלי. אז אם אתם מחפשים חברה שתעניק לך פרסום יעיל ודינמי תוך כדי שימת דגש על הצד החוויתי, צרו קשר עוד היום אתנו כדי להעניק לכם שיווק דיגיטלי הטוב ביותר לעסק.