קידום אתרים ממומן למגוון שימושיםמחפשים קידום ממומן? מצאתם!

* חשיפה מירבית לאתרים באמצעות קידום ממומן.

* יעוץ מקצועי מלא בבניית אתר.

* ליווי והכוונה לתוצאות מיטביות.

* שימוש בכלים מתקדמים.

* תוצאות מהירות מוכחות.

קידום ממומן – מהו?

בקיצור נמרץ, קידום ממומן מאפשר הצגת אתר אינטרנט לכל או לחלק מהאנשים שמחפשים באינטרנט מידע מסויים הרלוונטי לאותו האתר. כיצד זה מתבצע? מגדירים ביטויים שאם מישהו מקליד אותם לחיפוש, יעלה האתר שלכם במקום המיועד לקידום ממומן בדפי תוצאות החיפוש במנועי החיפוש. תוכלו לצפות בדפים כאלה, אם נקח לדוגמא את מנוע החיפוש של גוגל. הקלידו ביטוי כלשהו וראו – בצידו השמאלי של דף התוצאות מופיעות "מודעות" וכן בשלושת המקומות הראשונים בכל דף תוצאות – מודעות אלה הינם למעשה הפנייה לאתרים העוסקים בתחום אותו חיפשתם, אשר בחרו להופיע שם. אם תכנסו לאחד האתרים האלה, ישלם בעל האתר כסף לגוגל, כאשר המטרה שלו היא שאחוז גדול מהנכנסים, יפנה לעסק בעקבות כניסה זו, ירכוש שירותים או מוצרים ואך יחזור ולרכוש או לקבל מידע בעתיד.

באיזה שלב כדאי להתחיל?

האתר שלכם בתכנון ואולי אפילו כבר התחלתם לבנות אותו ובוודאי חשבתם כבר איך יראה האתר, צבעים, רקע, פונטים, טקסט ועוד. המטרה שלכם היא, כמובן, להציג את האתר שלכם למתעניינים, לכל מי שמחפש מידע דומה ברשת, כלומר, אתם שואפים לכך שכאשר יוקלדו ביטויי חיפוש מסויימים, האתר שלכם יוצג בתוצאות חיפוש במנועי החיפוש במקום בולט ונגיש. ובכן, זה הזמן לעצור רגע ולבדוק – האם חשבתם על מי יראה את האתר ואיך בדיוק הוא יהיה חשוף לקהל מתעניינים אמיתי? כיצד יהיה האתר נגיש לכל מי שמתעניין בתחום הייחודי של האתר שלכם? האם אתם עם היד על הדופק בכל הקשור לביצוע המקסימום כדי להביא את האתר על מגש קידום אתרים ממומן לגלישה ממגוון מקומותלקהל הרחב ולהציע לו את השירות שלכם? ובכן, את כל אלה אפשר להשיג גם באמצעות קידום ממומן.

אמרו "לא" לחאפרים!

אם אתם מתכננים אתר לעסק או אם יש לכם אתר ואינכם מבינים מדוע לא מגיעים אליו לקוחות פוטנציאליים, שילוב של קידום ממומן בתכנית קידום האתר, יציג את האתר שלכם בפני הקהל המתעניין בתחום. חקר ביצועי אתר צריך להתבצע באמצעות כלים מתקדמים על ידי מומחים שיכולים לבחון את תוצאות ביצועי האתר, לבחון את ביטויי החיפוש הרלוונטיים לכם ולנתח אותם. קל מאד לראות שלא מגיעים מספיק אנשים לאתר, אבל הרבה פעמים מאד קשה להבין מדוע אינם מגיעים לשם. קל לראות אם ביטוי מסויים זוכה לחיפושים רבים ברשת ולדאוג לכך שהאתר שלכם יוצג כשמחפשים אותו, אבל קשה מאד להבין מדוע ראו אותו אך לא נכנסו אליו כלל. כדי להבין את מקור הבעיה ולפתור אותה נדרשים בדיקות וניסויים לצורך אימות תוצאות המחקר ורק עבודה מקיפה ומקצועית יכולה להזניק את האתר שלכם במעלה תוצאות מנועי החיפוש.