עיצוב אתרים במגוון סגנונות מחפשים עיצוב אתרים? מצאתם!

* עיצוב אתרים בהנדסת אנוש חכמה.

* לפרטיים, עסקים ומוסדות.

* תכנון אישי מותאם.

* נסיון מוכח ויכולות גבוהות.

עיצוב אתר – מדובר בכרטיס הביקור שלך.

הדבר הראשון שמושך את העין, כשנכנסים לאתר, זה הצורה שלו, הצבעים, הפונטים והמבנה. כל אלה גם יחד מתייחסים לעיצוב אתרים. אתר שמעוצב בצורה לא חכמה, יכול להבריח ממנו לא מעט אנשים. אותם אנשים הם לקוחות פוטנציאליים שיכולים להוות מקור הכנסה לבעלי האתר ולכן המטרה היא, כמובן, לא להבריח אף אחד, אלא לגרום לכל מבקר להשאר ולרצות לקרוא עוד ולמצוא עוד מידע רלוונטי. למעצבים מוכשרים אמורה להיות את היכולת למשוך קהל שהגיע לאתר ולגרום לאותו קהל להכנס לעוד ועוד דפים באתר ולרצות לחזור אליו. עיצוב אתרי אינטרנט זה מקצוע שדורש הרבה כשרון בעיצוב אבל גם הבנה והכרה בחשיבות הנדסת אנוש. צריך להיות הגיון מאחורי העיצוב, צריך לדעת להתאים את העיצוב לתוכן, לא לעצבן את עין הצופה ולהשתלב מבחינה עיצובית במבנה האתר. עיצוב אתרים זה אמנם כרטיס הכניסה לאתר אבל הוא צריך להיות כזה שיגרום למי שנכנס לרצות להשאר.

עיצוב אתרים – נעים להכיר.

כמעצבים מנוסים, אנחנו לומדים את הלקוח קודם כל. לעולם לא נדלג על השלבים המוקדמים ההכרחיים לדעתנו שהם: היכרות עם הגוף שמקים את האתר, בעלי האתר, היכרות עם מטרותיו, התוכן שלו, למידת השוק המתחרה, כלומר, ביצוע חקר על אתרים העוסקים במידע דומה או קרוב ועוד. חשוב מאד להתאים את מראה האתר לאופי שלו ולגמרי לא נכון יהיה לעצב רק לפי טעם אישי וללא קשר לתוכן האתר או להיפך. השילוב העדין, עיצוב אתרים מקצועיהגבול הדק שבין נכון, ראוי, מתאים, חכם ויפה למראה, השילוב המוצלח הזה בעיצוב אתרי אינטרנט מתקיים בזכות נסיון רב והיכרות מעמיקה, לא רק של נושא העיצוב, אלא עם כל הענפים הקשורים בבניית אתרים, קידום, איחסון אתרים ועוד כדי להבין את כל התמונה ולבחון איזו אפשרות היא המתאימה ביותר לשמש ככרטיס הכניסה שעליו דיברנו.

מה עוד צריך לדעת על עיצוב אתרים?

עיצוב אתרים זאת שפה ואנחנו יודעים לדבר אותה הכי טוב. בעידן הנוכחי, חשוב לעצב אתר שיהיה מותאם לכל הכלים שכולנו מכירים כבר ויוכל להיראות טוב בכל הכלים הללו, כמו מחשב, סמארטפון, טאבלטים למיניהם. אתרים חייבים להיות מזוהים עם העיצוב שלהם בעיני המשתמש וכל עוד האתר אפקטיבי, יעיל ונח לעבודה בכל המובנים, העיצוב הוא זה שימשוך את הקהל לחזור ולבקר בו שוב ושוב. בסופו של דבר, עיצוב אתר אינטליגנטי ואלגנטי, מעביר את התחושות אותם רוצים להעביר לקהל המבקרים בו והוא בהחלט חלק ממפגן יכולות ומידת רצינות האתר וכל מה שהוא מייצג. קיימים כלים לעיצוב אתר מן המוכן, כלומר, בחירה מתוך מגוון תבניות קיימות בעיצובים שונים שאפשר לעבוד איתם, אפילו חינמיים. זה עשוי להתאים, אבל לא לכל סוג אתר ובוודאי לא עם כל היתרונות של אתר מותאם.