מחשוב ענן שתוכלו לגשת ולגלוש בו מאין שתרצו מחפשים שירותי מחשוב ענן? מצאתם!

* מחשוב ענן ללא צורך בהתקנות חומרה ותוכנה.

* מגוון פתרונות ושירותים נלווים.

* תשתיות מחשבים אמינות ומקצועיות.

* כלי ניהול מתקדמים.

מהו מחשוב ענן?

שירותי מחשוב ענן זהו דימוי וירטואלי למקום איחסון לכל המידע שנמצא על המחשב שלכם על גבי תשתיות מחשבים מרוחקות. המידע, שעובר דרך האינטרנט, נשמר על גבי מחשבים אך, בשל המרחק, מוגדר כ"ענן", כמשהו שנמצא באוויר. המחשבים שעליהם נשמר כל המידע מתופעלים על ידי חברות שמתחזקות את כל המחשבים ואת הרשת מסביב להם ולהם תוכנות ניהול השייכות לאותן חברות, כאשר הלקוח, כלומר אתם או כל מי שחפץ בשמירת המידע על גבי רשת מחשוב ענן, יכול להתקינם ולהעביר בכל רגע נתון, כל סוג של מידע בכל נפח. כאשר אתם מתכננים שימוש, בין אם פרטי או לעסק, על גבי רשתות מחשוב ענן, הקפידו על כך שתקבלו את כל המידע הדרוש כדי להחליט היכן אתם מעוניינים שכל המידע שלכם יעבור ויישמר.

מחשוב ענן לגישה מהמחשבישנם פרמטרים רבים שניתן וצריך לקחת בחשבון כאשר בוחרים ספק למחשוב ענן. אחד הפרמטרים החשובים ביותר לכל אחד ואחד מאיתנו היא הפרטיות. קל מאד לראות את היתורנות במחשוב ענן. מאד נח לכולם לשמור מידע במקום שיכול לגדול יחד עם המידע שלנו. בכל רגע נתון אנחנו מאחסנים מידע בנפח מסויים ובכל תקופה, מוסיפים נפח באמצעות תוספת נתונים. אנחנו מקבלים שירותים נוספים שאינם תלויים במיקום שלנו או בנפח הנתונים שאנחנו שומרים, מגיבוי הנתונים ולמעשה מעבירים את השליטה על הנתונים לחברה אחרת. שירותי מחשוב ענן אינם תלויי מיקום ויכול לגבות נתונים מכל מקום בעולם באמצעות שימוש ברשת האינטרנט והיתרונות בשימוש זה עצומים וחוסכים השקעה כספית נרחבת בציוד ותלות בספק יחיד. אך מה קורה כאשר אנחנו שומרים מידע פרטי על גבי ענן "ציבורי" ואיננו מעוניינים שיהיה נגיש לאף גורם אחר?

היתרונות רבים והכל באמת נשמע מצויין על הנייר ומאד מפתה לגשת לאינטרנט, למצוא ספק שטוען שהוא מספק שירותים נפלאים והמחיר שלו הזול ביותר או בין הזולים ולעבוד איתו. ובכן, כאשר המטרה שלנו היא לאחסן את המידע החשוב והיקר כל כך במקום מאובטח, גמיש, אמין, מקצועי ובעל יכולות טכניות גבוהות וגם כלי ניהול גמישים. מידע כזה יכול להיות פרטי או עסקי וכמובן יכול להיות מפתה עבור עסק מתחרה או עברייני רשת לשלוף את המידע הזה ולעשות בו שימוש לרעה. כיון שאף אחד מאיתנו לא רוצה שהמידע שלו יהיה חשוף, עלינו לבדוק מי החברה העומדת מאחורי שירותי מחשוב ענן, אילו כלי אבטחת מידע בשימושם. לשם כך, עלינו לבחור בספקי שירותי מחשוב ענן מוכרים, בדוקים ומקצועיים, אשר משתמשים בשירותי אחת החברות הגדולות והאיכותיות ביותר שיש בשוק שמספקות להם את שירותי האיחסון ואת השירות הזה אנחנו מעניקים לכם.