חוות שרתים המספקת אפשרות גלישה לאתר באמצעות מגוון רשתותמחפשים חוות שרתים? מצאתם!

* חוות שרתים לשירותי אחסון ואירוח אתרים.

* מתן מענה מקצועי לכל סוגי האתרים.

* התאמה אישית ואפשרות לגדילה דינמית.

* מספקים המלצות וסקר איכות ושירות תקופתי.

חוות שרתים – מה עומד מאחורי המושג?

שרת זהו בעל ביצועים חזקים יותר בדרך כלל ממחשב רגיל לשימוש אישי. חוות שרתים זהו מצבור של שרתים שיחד מהווים סוג של מחשב גדול בעל יכולות וביצועים הרבה מעבר למחשב או שרת יחיד.

תחזוקת שרתים בחוות שרתים דורשת מיומנות ומקצועיות רבה ולכן לחברות המחזיקות חוות שרתים יש שטחים ענקיים במקומות שונים כדי להצליח לאחסן בהם שרתים רבים המקושרים ביניהם ולאפשר תפעולם באופן כזה שהמשתמש הסופי יקבל ביצועים מירביים. חוות שרתים גדולות מאד חייבות להיות פעילות 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, 365 ימים בשנה, ללא הפסקה ובמינימום תקלות.

חוות כאלה מכילות כמות אדירה של מחשבים עוצמתיים ומתחזקות כמויות אדירות של משתמשים שלא תמיד מודעים כלל לכמות הענקית של חומרה העומדת מאחורי השירותים שהם מקבלים.

מה היתרונות בחוות שרתים מקצועיות?

השירותים שמציעות חוות שרתים מתקדמות ומשוכללות כוללים שירותים שונים, חיבורים ביתיים לאינטרנט ובין היתר אחסון אתרי אינטרנט הכוללים הכולל אפשרויות ניהול שרתים, אבטחה גבוהה, גישה בדרך כלל לשרתים בארץ ובעולם דרך חוות שרתים פרוסות במקומות שונים ומרוחקים.

בזכות היכולות הרבות והעוצמתיות שיש, אפשר לארח בהן כל סוג של אתר, בכל נפח ודרישות שתחפצו. החל מאתרי מידע סטטיים, דרך בלוגים, אתרים מכירתיים רבי פעילות, אתרים מאובטחים באופן מיוחד, למשל כאלה המכילים מידע כלכלי של גופים או אנשים, מידע אישי, בריאותי וכדומה. כאשר אתר מאוחסן בחוות שרתים פרוסה היטב וחזקה, הגישה לאתר על ידי גולשים מהירה יותר, אמינה יותר ויציבה. כל אתר מגובה באופן הבטוח חוות שרתים לאחסון אתרים לגישה דרך האינטרנט מהמחשבביותר וכל הפעילויות מנוטרות ומאובטחות באופן קבוע.

האם הכרחי לעבוד עם חוות שרתים גדולה ומקצועית לאחסון האתר שלכם?

פעמים רבות אנחנו מחפשים חומר בנושא מסויים או מבקשים לרכוש משהו באינטרנט בלי שנדע לאיזה אתר להכנס. כדי להגיע לאתרים רלוונטיים, אנחנו מקלידים במנוע חיפוש, כמו גוגל למשל, מילות חיפוש ומגיעים לתוצאות המיוחלות.

אתרים רבים וטובים אינם מגיעים כלל לתוצאות הראשונות במנועי החיפוש וזאת ממגוון סיבות שאין זה המקום להכנס ולפרטם, אך אחת הסיבות הפחות מדוברות היא איכות ויציבות מקום איחסון האתר. אם האתר שלנו מאוחסן על שרת בחברה לא מקצועית ותהיה נפילה כלשהי של שרת או תוכנה או בגלל חוסר מקצועיות אנשי השירות, אזי האתר ייפול נמוך בתוצאות ויקח זמן משמעותי עד שיוכל לעלות בחזרה. אם תקלות מסוג זה חוזרות הרבה פעמים, אז גורל האתר שלנו נחרץ ולא לטובה.

היכולת של כל אתר כזה להתקדם במנועי החיפוש גבוהה יותר כאשר האתר מתאחסן בחוות שרתים איכותית ומקצועית.