בניית אתר תדמית על ידי קודי תכנות ברמה גבוההמחפשים בניית אתרי תדמית? מצאתם!

* בניית אתר תדמית.

* ייעוץ מיתוג ושיווק.

* יכולת מקצועית גבוהה מאד.

* מותאם לפרטיים ועסקים בכל היקף.

בניית אתר תדמית – מי צריך את זה?

אתר תדמית הוא אתר שמייצג באופן ייחודי וקבוע את המיוצג בו ומהווה בסיס למיתוג של אותו מיוצג, בין אם זה לוגו, תוכן מכירתי מקושר לאותו עסק שמטרתו להפוך לתוכן שמקושר בעיני הקהל עם אותו העסק, צבעים, בניית סמליל (לוגו) שמזוהה עם העסק ועוד. בניית אתר תדמית הכרחית לכל עסק שמעוניין להיות ייחודי ובפועל מבוצעת כיום עבור כל פיגורה פוליטית, לוביסטים, מאמנים אישיים, שחקנים, יועצים בכל תחום, מעצבי מדיניות,

למעשה, כל מי שבונה עסק שרוצה למתג אותו ולבנות בסיס קבוע, מוכר, קליט, בין אם מדובר במיתוג של אדם מסויים או קבוצת אנשים ובין אם מדובר על עסק שמיוצג באתר.

מכירות זה שם המשחק.

ולא תמיד מדובר במכירות של חנות אינטרנטית. גם פוליטיקאי מדופלם מנסה למכור את עצמו באופן מסויים, להציג את עצמו כעצמאי. בניית אתר תדמית תהיה דרכו של פוליטיקאי כזה לכתוב את משנתו הפוליטית, להביע את דיעותיו באופן מסודר בלי שאף אחד יוכל לסלף אותן, יוכל להגיב לאירועי היום ולהיות בקשר עם ציבור רחב בקשר שלמעשה מהווה קשר ישיר באמצעי שהיום נחשב להכי קרוב שאפשר לאדם עצמו – רשת האינטרנט. באמצעות אתר תדמית, ציבור רחב יכול להגיע לאנשי ציבור, כוכבי קולנוע או פיגורות נוספות שפעם היו מרוחקות ואף מנותקות, באמצעי נח, מהיר וזמין, כאתר אינטרנט.

אתרי תדמית – הקשר בין ניראות למראה.

אתרי תדמית יכולים לפעמים להיות "קלים" מבחינת מורכבות המבנה הטכני של האתר, אך מורכבים מאד מבחינת המיתוג ולכן, חשוב לבנות תכנית עסקית לצורך בניית אתר תדמית מתאים למיתוג העסק. החכמה היא לבנות בניית אתר תדמית לצורך משיכת קהל יעד רלוונטיאתר מותאם לעסק כולל מיתוג המזוהה עם אותו העסק, למסור באמצעותו מידע, חזון, פרטי העסק, להוסיף במקרה ורלוונטי או נדרש אמצעי קשר פתוחים לקהל כגון רשתות חברתיות למיניהן. בסופו של דבר, אתר תדמיתי הוא אתר לכל דבר ויכול להיות מורכב יותר או פחות. בניית אתיר תדמית חייבת להבנות בהתאמה לתכנית שיווקית של העסק, להיראות מצויין אך מלבד מראהו של האתר, לא פחות חשובה הניראות שלו.

במה מועיל כאן נסיון רב תחומי?

בזכות נסיון רחב בכל הקשור לבניית אתרים ותחומים נלווים, הצוות שלנו יודע היטב את המלאכה העדינה והחכמה של בניית תדמית מתאימה למכובדת לעסק בשילוב עם היכולת לתרגם את התדמית הזאת לצבעים, מילים וצורות. האתר שלכם לא רק ייבנה באופן מושלם בצורתו אלא יותאם באופן אופטימלי לכל מה שצריך לקידום אתרים. הווה אומר שבזכות שילוב נדיר של אנשי מקצוע מומחים רב תחומיים ובעלי נסיון מגוון, ייבנה עבורכם אתר תדמיתי שנראה טוב, תרתי משמע – גם בצורתו וגם בתוצאות החיפוש באינטרנט.