אתר אינטרנט וחשיבותו לעסק.

רב בתי העסק בארץ ובעולם משתכרים מלקוחות, על מנת להשיג מספר רב יותר של לקוחות מרביתם פונים לתקשורת החברתית הידועה לכולנו כמאגר המידע האינסופי, "האינטרנט".

כולנו משתמשים באינטרנט, בין אם זה ברשתות חברתיות, קריאת חדשות, משחקים וכו' אך האם אנו מודעים לכך שלאינטרנט יש עוד מטרה?

כיום האינטרנט משמש כמקור פרסום רב עוצמה עבור כל סוגי בתי העסק למיניהם, ממכירות און-ליין ועד להובלות רהיטים, האינטרנט השתלט על אמצעי הפרסום וככל שהאתר בעל מראה איכותי וטוב יותר, ממש כמו פרסום טוב ואיכותי, כך הוא יבצע את מטרתו על הצד הטוב ביותר.

בניית אתר בזול – קנה בזול שלם ביוקר?

ישנם אפשרויות רבות לבניית אתרים, שפות שונות, חברות שונות אשר מציעות עסקאות שונות ומגוונות, ואפילו בנייה עצמית.

אך האם המשפט המוכר "קנית בזול שילמת ביוקר" חל על אתרי אינטרנט?

כמו שהוזכר לעיל, אתר האינטרנט שלך הוא בעצם התדמית שלך, הדרך שלך להציג את עצמך לעולם, כאשר אנו הולכים לאירוע מדובר, ראיון עבודה, ואפילו פשוט "יוצאים" לסרט אנו משקיעים זמן רב על "מה נלבש לאירוע?" וכמובן גם סכום לא זעום.

אנו דואגים מאוד לתדמית שלנו, לאיך אנו נראים דרך העיניים של הסובבים אותנו,ולכן כמו שאנו מתלבשים מהודר לראיון עבודה בכדי לא "ליפול" על תדמית או רושם ראשוני למה שבעצם לא נשקיע בתדמיתו של העסק שלנו באתר אשר יכבד את מעמדו של העסק?

אינני מדבר על פשוט לשלם יותר, אך מידת ההשקעה בתדמית האתר, בעיצוב האתר, בתוכן עדכני ומהודר, אמורים להיות בעל חשיבות רבה לבעל האתר ולכן קודם כל מומלץ לדעת מיהו קהל היעד שאליו מיועד האתר לפנות, מה האתר מעוניין להציג, האם האתר צריך להיות אינטראקטיבי או רק בעל תוכן מפורט?

בניית אתר בזול – לשלם לפעמים משתלם.

השלבים שנזכרו במאמר זה חלים על כל אדם אשר רק עברה בו המחשבה על לבנות אתר לעבור על מנת לבנות אתר אשר יקדש את מטרותיו, ייצג את בעליו על הצד הטוב ביותר, מכאן שלא תמיד לקנות זול משתלם, צריך לזכור שלאתר יש מטרה נעלית יותר מאשר רק להופיע על צג מחשבם של אנשים אחרים או בחיפוש כזה או אחר באחד ממנועי החיפוש האינטרנטיים, עלינו לזכור שאנו דורשים לבנות אתר למטרה מסוימת כגון פרסום ותצוגה תדמיתית שלנו עצמנו, ולכן אם אנו לא נשקיע באתר שלנו ונדאג ש"ייראה טוב" כולנו יודעים שאף אחד אחר לא יעשה זאת עבורנו.