בניית אתרים על ידי מיטב האנשיםמחפשים בניית אתרים לעסקים? מצאתם!

* בניית אתר לעסק גדול או קטן.

* ייעוץ עסקי להגדרת יעדי העסק.

* שירותי מחקר לקידום העסק באינטרנט.

* הגדלת כמות הפניות לאתר תוך זמן קצר.

* תמיכה מקצועית ושירותים נלווים.

* הקמת אתרים מסוגים שונים.

* שימוש בכלים מותאמים ומוכוונים לקידום האתר.

* איכות ומקצועיות ללא תחרות.

* ייעוץ מקצועי על ידי מומחים בתחום

* נסיון רלוונטי בסוגי אתרים שונים.

בניית אתרים ככלי לקידום העסק.

הקמת אתר אינטרנט לעסק ככלי לקידום ולשיווק הינו בגדר הכרח ולא המלצה! בימינו, אתר אינטרנט מהווה אחת הדרכים המקובלות ביותר עבור הצרכנים לרכישת שירותיו של עסק, זאת בשל ההתפתחות הטכולוגית המתמדת וכן בזכות זמינות האתר לצרכנים כמקור מידע אודות המוצרים ולכל שאלותיהם.

באמצעות בניית אתר מתאפשר לעסקים לנהל תקשורת דו צדדית עם הלקוחות למטרות שיווק או משוב, האתר משווק מוצרים חדשים, מבצעים, ואף מאפשר שירות לקוחות נוח. 

בניית אתר הינו תהליך דינאמי ומתמשך, גם בסיום בניית האתר, האתר מצריך תחזוקה שוטפת ופעולות רבות למען קידום האתר.

בנוסף לגורם השיווקי והפרסומי, בניית אתר לעסק מקדמת את העסק מקצועית. באמצעות האתר ניתן לאסוף מידע רלוונטי אודות קהל היעד, על שעות הפעילות של האתר, על מוצרים או מבצעים מוצלחים יותר או פחות ועוד. עם נתונים אלו יכול העסק לשדרג את יכולותיו המקצועיות ולקבל החלטות עסקיות נבונות.

טיפים לבחירת חברה לבניית אתרים.

מומלץ לברר האם החברה מתמחה בתחום רלוונטי לצרכי הלקוח. כלומר, אתר שייעודו להיות תדמיתי שונה מאתר מקצועי המכיל בעיקר מידע או מאתר מסחרי. כמובן שעל כולם להיות מרשימים ומקצועיים, אך ישנם הבדלים ניכרים בין סוגי אתרים.

יש לשים דגש על ניסיון וותק ומקצועיות. בניית אתר הוא תהליך הדורש ידע מקצועי וניסיון רב על מנת לספק לצרכן את התוצאה האופטימלית. זהו תהליך רב שלבי ולרוב לוקח זמן, יש לבחור בחברה לבניית אתרים שמתמחה בתחום ותשים את הדגש על כל שלב ושלב בתהליך. בניית אתרים איכותית ואפקטיבית צפוייה לעשות חיל בתחום קידום ושגשוג העסק.

טרם תחילת העבודה יש לוודא מול חברת בניית האתרים שהאתר מותאם לכל סוגי הדפדפנים. כדי להשיג אתר איכותי ואפקטיבי נעדיף לקבל אתר רספונסיבי, כלומר אתר שמתאים את הנראות שלו למסכים בגדלים שונים, בין אם מכשיר סלולארי או מסך נייח.

בניית אתרים – היתרונות שלנו.

חברת בניית האתרים שלנו תספק ללקוח את האתר האפקטיבי ביותר עבור העסק שלו. צוות המומחים שלנו נוהג לערב את הלקוח בתהליך בניית האתר עד להשגת תוצאות לשביעות רצונו.

בניית אתר עשויה לשדרג משמעותית את הרווחיות של עסק, תוך כך שהיא מקדמת את העסק בפן השיווקי וכן בפן המקצועי, לכן מומלץ לשכור חברה בעלת מוניטין וותק רב. אנו מתגאים בצוות המנוסה שלנו, הצוות מתמקצע במגוון רב של תחומי בניית אתרים והלקוחות זוכים לראות תוצאות באופן מיידי.

כיום, בעידן בו כמות אתרי האינטרנט אינה סופית, לקוח נבון מבין ששירות של הקמת אתר אינטרנט אינו תהליך שלם. לכן, מומלץ מאוד להיעזר בחברה המציעה שירותי אינטרנט נוספים. בחברה שלנו נלווה את הלקוח לאורך התהליך השלם של בניית אתר, תחזוקתו וקידומו. אנו מציעים שירותי קידום אתרים, עדכון תכנים ושיווק.

צוות המומחים שלנו יבנה עבורך אתר מקצועי, מרשים ואפקטיבי, וכן ילווה את התהליך הנחוץ גם לאחר העלאת האתר לרשת.

בניית אתרים לעסקים – אלמנטרי!

עסק שלא מגיע לקהל, אין לו קיום במאה העשרים ואחת. אנשים עברו לקנות באינטרנט ובהרבה מאד תחומים, יצאו ממסגרת אזור המגורים שלהם והלכו לחפש במקומות אחרים ורחוקים.

המידע, מגובה בסטטיסטיקות, מוכיח שהאינטרנט הפך להיות מרכז הקניות העיקרי ברוב מדינות העולם המתקדם. ככל שהאינטרנט עצמו הפך להיות נגיש יותר, כך רבו החנויות האינטרנטיות ופלטפורמות הקניות חדרו בעוצמה לשוק העולמי, כך החליף קהל הקונים את הביקור הפיזי בחנות לביקור בעיר אחרת ואפילו בארץ אחרת. גם עסקים מקומיים, קטנים וגדולים כאחד, מצאו עצמם חשופים לקהל רחב יותר ונדרשים להראות מה שהקהל מחפש – מידע על המוצרים, תצוגה שלהם בלי הצורך לצאת מהבית, פרטי קשר, מחירים, מצב מלאי ועוד דוגמאות רבות וטובות. זוהי חווית קניות שיתרונות רבים לה. אפשרות נוחה מאד להשוואת מחירים, צפייה במוצר, החלפת מידע בין קונים, נוחות מירבית ועוד וברור מאליו שכל עסק, מכל סוג ובכל מקום, צריך אתר אינטרנט, לא כדי לשרוד, אלא כדי להגיע לקהל רחב יותר, להתפתח ולגדול.

אז תהיו עשירים בין לילה?

לא ולא! מי שמבטיח לכם דבר כזה, עושה לכם עוול גדול שלא לומר משקר. השאירו את החלומות האלה לעצלנים וגשו לעבודה. בניית אתרים לעסקים זה הכרחי וזה עוד שלב שממנו תוכלו לגדול. כדי להקים עסק צריך קודם כל מוצר איכותי ואחר כך צריך לעבוד קשה. צריך למכור, אבל לדעת גם לתת שירות. צריך הרבה לקוחות, אבל לקוחות כאלה שחוזרים לקנייה נוספת וממליצים למכרים, חברים ולקהל הרחב. בניית אתרים לעסקים זה מקצוע שדורש יכולת לבנות את האתר באופן טכני אבל לא רק. זה מקצוע שמי שעוסק בו צריך להכיר ולהבין לנפשו של הגולש, לדעת לזהות מגמות בשוק, לזהות מה עובד ולתגבר אותו, מה לא עובד מספיק טוב ולשנות אותו. זה מקצוע עם יד על הדופק בשוק מהיר ומשתנה כמו האינטרנט. לפיכך, אנחנו לא יכולים להבטיח שהמוצר שלכם יימכר, כאן זה הופך להיות כבר התפקיד שלכם. כאשר אנחנו מציעים בניית אתר לעסק, אנחנו יכולים להבטיח שזה הבסיס שבזכותו יחשף העסק שלכם לקהל גדול יותר, להפנות אליכם מתעניינים רבים ונוכל לייעץ לכם מה הכלים הנדרשים כדי להפוך חלק מהקהל הזה לקונים נאמנים. אפשר להשוות בניית אתרים לעסקים, אם תרצו, לשדה חקלאי, לבית, לחנות שלכם. אתר צריך טיפוח והשקעה, בדיקה והתאמה תמידית לשוק דינמי. ברגע שמפנימים את העניין, אפשר להתקדם ולצמוח. אם עסקים לא יהיו באינטרנט, הלקוחות יצאו לרעות בשדות זרים.

בניית אתרים באופן מקצועי למגוון תכונותיולמה לשקול בניית אתר אינטרנט?

בניית אתרי אינטרנט לחלקנו הוא לא דבר טריוויאלי. אמנם רובנו גולשים כל היום באינטרנט אבל בניית אתר אינטרנט משלנו שיפרסם את העסק או עבור צורכנו האישיים נראה כרוך בהוצאות רבות וזמן יקר. כדי לעסוק בבניית אתר צריך להבין את החשיבות של אתר אינטרנט עבור העסק. בעבר הפרסום התמקד בעיקר ברכישת שלטי פרסום ושטחי פרסום פיזיים ברחובות ובעיתונות הכתובה, דבר שכיום מאבד לאט לאט מערכו. דבר זה נבע מאורח החיים שלנו, כאשר חפשנו עסק היינו מסתכלים במדריך הטלפוני לעסקים או מתקשרים כדי לברר על מיקום עסק הקרוב לביתנו, היום חיפוש נותני השירות מתבסס בעיקר על גבי הרשת. בפועל דבר זה גורם למרחב הפרסום החיצוני לאבד מערכו ולעלות את ערך אתרי האינטרנט השונים. בניית אתר האינטרנט מאפשר לעסקים קטנים להגדיל את פלח הלקוחות שלהם בשוק, בתנאי שבניית האתר נעשית בהתאם לצרכי העסק ולקהל הלקוחות. כדי שתדעו על מה חשוב להקפיד בבניית אתר אינטרנט הכנו עבורכם מדריך קצר.

המדריך לבניית אתר אינטרנט.

כיום קיימים סוגי שונים של אתרי אינטרנט בין אם מדובר באתרי מכירות ובין אם מדובר באתרי תוכן. לפני שמדברים על בניית אתר אינטרנט חשוב להבין את אפיון העסק. אפיון העסק לא יכלול רק את מטרת העסק אלא את מטרותיו הייעודיות כפי שנרצה לגלם אותם באתר. לדוגמא ישנם עסקים שהשיווק שלהם באינטרנט יתמקד כאתר מכירות, בניגוד לחנות העסק שתתמקד בשירות אנושי של הלקוחות. ולכן כאשר מתעסקים בבניית אתר אינטרנט עבור עסק חשוב לדעת את אפיונו ומטרתו של העסק בבניית האתר. בנוסף, חשוב כי תוכן ועיצוב האתר ישדר את מהות העסק, כלומר עסק חדשני יתהדר בעיצוב חדשני בעוד עסק שמרני יתהדר בעיצוב מסורתי. כיון שבניית אתר אינטרנט הוא השלב הראשוני ביותר ועלייתו תחשוף ישר את המוצר לקבל של לקוחות רבים פוטנציאליים, תכנונו היא אבן יסוד להצלחתו, תכנון זה יעשה עם מומחה, ואם אתם מעוניינים לפנות אל המומחים ביותר, פנו אלינו!

בניית אתר אינטרנט – היתרונות שלנו.

אם בעבר כאשר עסק רצה לבנות אתר עבור העסק לקידומו ולמכירת המוצרים, היה צורך להעסיק עובד של החברה שיתפעל את האתר, הרי שכיום בניית אתר אינטרנט היא דבר קל ונוח עבורכם, אתם רק צריכים לפנות אלינו. מומחה מטעמינו ילווה אתכם החל מהפגישה הראשונה ועד לתפעול השוטף של האתר. חברתנו בעלת ניסיון של שנים בבניית אתר אינטרנט המותאם לצרכי העסק, החל מהבנת קהל הלקוחות ואפיון העסק ועד עיצוב המתאים למטרות העסק. עובדי החברה לא מתהדרים רק בידע רב וניסיון אלא גם בשירות אדיב ואמין. בנוסף ליכולות הטכנולוגיות הרבות שלנו בבניית אתרי אינטרנט אנו מאמינים כי האדם הוא ההון האנושי וקשובים לכל בקשה של הלקוח, בכל דרכי ההתקשרות. אז אם אתם רוצים לקדם את העסק שלכם, להבין את קהל הלקוחות שלכם ברשת, צרו אתנו קשר עוד היום.

הקמת אתרים – עסק לא פשוט בכלל.

הקמתם עסק והחלטתם להקים לו אתר אינטרנט. בהחלט מעשה הכרחי במציאות של ימינו. מסתבר שבחירת חברה להקמת אתרים זוהי משימה כמעט בלתי אפשרית למי שאינו מתמצא בתחום. רבים מאד יראו לכם דוגמאות ויציעו לבנות לכם אתר נהדר ויפה בזמן קצר כאשר השוק מוצף בחברות לא מקצועיות שאינן מספקות שירות מקצועי מבחינה טכנית ותדמיתית לאתר. יש בארץ המוני המונים של בוני אתרים ומבחינת הידע שלהם והיכולת להכיר את מגוון התקלות והנושאים איתם מתמודד בעל אתר מדי יום היא מוגבלת. חברות רבות להקמת אתרים תרצינה לכבול אתכם אליהם ויבנו לכם אתר יפהפה אבל אם (חלילה) יעלמו מהשוק, או שאתם תחליטו שאתם רוצים להחליף חברה שמנהלת לכם את האתר, אז תגלו שכלי הניהול בו השתמשו אינו אוניברסאלי ותצטרכו להקים אתר חדש מאפס.

אנחנו חוזרים ואומרים שאין מחיר לנסיון ויכולת מקצועית, יושרה ואמינות. לכל צורך שלכם בחברה להקמת אתרים, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שאנחנו מכירים את התחום היטב ומעבירים אליכם את רשימת החברות הטובות ביותר שיש להקמת אתר. נקודה. בכל חברה כזאת תמצאו צוות מקצועי שאינו תלוי באדם אחד בלבד, שעובד ומפתח בכלים מוכרים בשוק, מישהו שמבין שהעבודה שייכת לכם ורק לכם ואינו יכול להחזיק אתכם בכח כלקוח שלו. מישהו שמבין שההצלחה שלכם זו ההצלחה שלו. חברה רצינית שעוסקת בהקמת אתרים תוכל לייעץ לכם כיצד לבנות את האתר באופן אופטימלי מבחינת המבנה, כמות הדפים שבו, כמות השכבות שעל מבקר באתר להכנס עד שהוא מגיע למידע שחיפש ועוד שיקולים של הנדסת אנוש ונגישות לכל סוג של מבקר.

חנות אינטרנטית מצליחה או אתר מידע על עסק אינם דורשים את אותה ההתייחסות מבחינת בונה האתר, אותו אחד שהקים או עובד בחברה להקמת אתרים. נדרש נסיון רלוונטי על ידי בונה אתר וכדאי לבקש לראות דוגמאות ולשוחח עם לקוחות לפני שמחליטים עם מי לעבוד. היכולת של מי שעוסק בהקמת אתר לראות את התמונה המלאה ולספק לכם מידע חשוב ויקר שעשוי להיות קריטי לגורל האתר שלכם, היא יכולת שאין לה מחיר. בונה אתרים מנוסה ידע לא רק כיצד לבנות אתר, אלא כיצד לבנות אותו נכון, כך שאפשר יהיה לתחזק אותו בקלות, לנהל אותו באמצעות כלים אוניברסאליים, לבצע בו שינויים בקלות, להכניס תוכן חדש ולקשר אליו אתרים נוספים בעלי אותם תחומי עניין. חברה להקמת אתרים תדע לבנות לכם את העסק ולא רק אתר אחד, אלא תדע כיצד נכון לבנות את האתר ולהוסיף "מסביבו" אתרים שישמשו לקידום האתר הראשי בסופו של דבר, אך בהחלט יכילו מידע בעל ערך אמיתי לקורא.

מחפשים בונה אתרים? מצאתם!

הקמתם עסק וכעת אתם זקוקים לקשר עם הלקוחות שלכם? אין ספק שהגיע הזמן לאתר אינטרנט שיציג אתכם לקהל היעד הפוטנציאלי שלכם! בונה אתרים צריך להיות אדם מיומן ומקצועי אשר יוכל לסייע ללקוחותיו לא רק ברמה הטכנית כבונה אתרים, אלא יוכל לייעץ גם מבחינה שיווקית, עיצובית והכי חשוב, תקציבית. בונה אתרים טוב, יסייע לכם בתכנון מקדים  ובאיסוף התכנים הנכונים. רב האנשים רוצים להקים את האתר במהירות אך מתעכבים דווקא בהזנת התכנים הרצויים להם, ללא התכנים המתאימים אין שימוש לאתר עצמו ולכן בונה אתרים מיומן יוכל לכוון אתכם לדרך הנכונה. ישנם עניינים רבים עליהם כדאי לתת את הדעת לפני שיוצאים לדרך, למשל:  מה הלוגו שאותו תבחרו לאתר שלכם? מה קורה אצל המתחרים? האם תבחרו להשתמש בתמונות מקוריות אשר תצרו במיוחד לאתר שלכם? מה מטרת האתר? מה קהל היעד שלכם?  ככל שתענו על השאלות הללו בדיוק רב יותר, בונה אתרים מנוסה יוכל לבצע את עבודתו ברמה גבוהה ביותר ובכך לחסוך לכם הרבה תיקונים בהמשך.

בניית אתרים בעלי גישה דרך מגוון מכשיריםטיפים למציאת בונה אתרים:

החלטתם שהגיע הזמן לפנות לבונה אתרים במיוחד על מנת לקדם את העסק שלכם? מעולה! אבל איך תדעו כיצד לאתר את האדם המתאים למשימה? ובכן, ראשית כל, נהגו כצרכנים חכמים,  ערכו סקר שוק, השוו מחירים, בחנו את עבודתו של בונה אתרים כזה או אחר. האם אתם חושבים שהבחירות העיצוביות של בונה אתרים זה הן נכונות? האם אתה מרגישים שעבודתו יעילה ומקדמת את לקוחותיו?  אל תתביישו לשאול שאלות! בונה אתרים שעבודתו חשובה לו והוא מסור לעשייה שלו יידע לענות לכם על כל שאלה בסבלנות ובמקצועיות, עליו להכניס אתכם לעולמו המקצועי, במידה ואתם נענים באופן שלא ראוי בעיניכם, המשיכו הלאה אל איש המקצוע הבא. חשוב לדעת,  בונה אתרים עצמאי (לא חלק מחברה גדולה)  לא יחתים אתכם על חוזים, כלומר העבודה תהיה חד פעמית ולא הוא יהיה אחראי על התחזוקה השוטפת, חברות גדולות שעוסקות בתחום לרב דורשות חוזים לאורך תקופה מסוימת, כמובן שהכול תלוי בצרכים של הלקוח.

בונה אתרים – היתרונות שלנו.

מה היתרון של בחירת בונה אתרים אצלנו בחברה? קודם כל, ניסיון. האינטרנט הוא תחום דינאמי שמשתנה כל הזמן, קצב ההתרחשות ברשת הוא גבוה מאוד, אצלנו תוכל למצוא מענה לכל מה שקורה ונכון עכשיו ברשת. יתרון שני,  יחס אישי, אנחנו לא נוהגים לקחת על עצמנו יותר עבודה מכפי שאנחנו יכולים לעמוד בה, בצורה כזאת נוכל ללוות אותך לאורך כל התהליך מקרוב. בונה אתרים אצלנו בחברה הוא איש מקצוע שהצלחת האתר שלך עומדת לנגד עיניו, ההצלחה של האתר שלך היא ההצלחה של כולנו. יתרון נוסף שלנו הוא היתרון הכלכלי, אצלנו אין הפתעות מתחת לשולחן, ברגע שהלקוח ובונה אתרים שעומד לרשותו מסכמים ביחד את מבנה האתר ואפיונו, העבודה תעשה תחת תעריפים קבועים ומוסכמים מראש, כך שהלקוח יכול לתכנן את התקציב שלו באופן הטוב ביותר.