אחסון בוורדפרס למגוון אתרים בעלי מגוון מטרותמחפשים אחסון וורדפרס? מצאתם!

* לבחירה מרשימת אתרי אחסון וורדפרס (WordPress) מומלצים ובדוקים.

* אפשרות לאחסון על גבי שרת ייעודי מנוהל.

* שירות ותמיכה טכנית בכל החברות.

* קבלת הצעת מחיר לפי דרישה, ללא התחייבות.

קודם כל – מהו וורדפרס בכלל ולמה צריך אותו?

כאשר אתם מתכננים הקמת אתר אינטרנט, אפשרי להקים אותו מ- א', כלומר, לכתוב את כל האתר, כולל המבנה שלו, האורך, הרוחב, הצורה, הצבעים, תמונות, תפריטים, מודול תגובות קוראים וכו'. האם זה אפשרי? בהחלט והרבה אף עושים זאת. אבל מה קורה אם אינכם מעוניינים להשקיע את הכסף והזמן בבניית אתר שהוא רק שלו אלא מעוניין בכתיבה ובפרסום אתר שחשוב לכם מה יהיה תוכנו אבל אינכם חייבים מבנה מיוחד כלשהו? במקרה כזה אפשר להקים אתר על גבי פלטפורמת וורדפרס שזוהי פלטפורמה קיימת חינמית לגמרי, המספקת מבנה אתר מוכן, מאד נוחה לעבודה וניתן לבחור מבנה אתר וורדפרס מתוך הרבה מאד מבנים שקיימים כבר ובתוכו תוכלו "לשחק" ולשנות פרמטרים ולקבל למעשה אתר שנראה מקצועי לגמרי. בוורדפרס יש גירסאות פשוטות יותר ומקצועיות יותר ותוכלו אף ללמוד לבדכם.

ומהו אחסון וורדפרס?

באופן כללי, אחסון זהו אחד המרכיבים החשובים ביותר של כל אתר מצליח. בחירה נכונה של חברת אחסון תשפר את מיקום האתר בתוצאות מנועי החיפוש ובאמצעות כך תגדיל את המכירות של האתר. גם אם יש לכם אתר בעל אופי מכירתי או שהקמתם אתר ואתם מעוניינים שיהווה מקור הכנסה נאה באמצעות פרסומות, למשל – בכל מקרה כזה, תרצו שהאתר שלכם יהיה ממוקם היטב במיקום גבוה בחיפושים. אותו הכלל חל על אתר וורדפרס. אפשאחסון בוורדפרס כך שתוכלו לתפעל את האתר מכל מקום .באופן רגוערויות אחסון וורדפרס נעות בין אחסון חינמי לחלוטין שמן הסתם, יש לו מגבלות רבות, אינו מאובטח מספיק ואינו מניב תוצאות טובות בקידום האתר, או אחסון וורדפרס בחברות אחסון על גבי שרת משותף לעוד אתרים ועד לאחסון וורדפרס על גבי שרת ייעודי. כמה גבוה יותר שתשאפו למקם את האתר שלכם, כך כדאי להשקיע יותר בחברה מתאימה לאחסונו.

מה חשוב לדעת כשבורחים חברה לאחסון וורדפרס?

מהירות תגובה, כלומר מהרגע שהוקשה כתובת האתר ועד שהאתר עולה. פרמטר נוסף הוא רמת האבטחה של שרתי האחסון כדי להבטיח הגנה לאתר שלכם. פקטור נוסף לבדיקה הוא אמינות חברת האחסון אך הדבר החשוב ביותר הוא להגדיר מהם צרכי האתר שלכם ורק אז לנסות למצוא חברת אחסון וורדפרס מתאימה. אם יש לכם אתר ובו מאוחסנים פרטים אישיים של קונים למשל, או פרטי חשבונות בנק, או אם יש לכם אתר שמאפשר תגובות קוראים, או יש לכם אתר אינפורמטיבי בלבד, הרי שצרכי האחסון לכל סוג מאתרים אלה הם שונים לחלוטין. בחנו בשבילכם אתרי אחסון וורדפרס לכל צורך ותוכלו להתייעץ על שירות מתאים לאתר שלכם.