אחסון בענן ותפעול על ידי  אנשי מקצוע מכל העולםמחפשים אחסון בענן? מצאתם!

* אחסון בענן – רשימת ספקים מומלצים.

* שירות מקצועי ומותאם לסוגי אתרים שונים.

* כל האתרים ברמת אבטחה גבוהה.

* כלי ניהול ידידותיים.

הסבר מציאותי לעולם הוירטואלי ואיך אחסון ענן משתלב בו.

כולנו שומעים הרבה מאד את המילה "וירטואלי" בהקשרים שונים. מה זה בדיוק וירטואלי? הילדים מכנים את זה במילה "כאילו". משהו וירטואלי זה משהו שלא קיים באופן פיזי, משהו שאינו מציאותי, דמיוני. כעת דמיינו לעצמכם שתיקחו את כל הספרים שיש לכם בבית או בכמה בתים, או כל הספרים שיש בספריה העירונית ותחפשו מקום לשים את כולם. המקום בבית בוודאי לא יספיק. אפילו מחסן ענקי שיתפוס שטח רב לא יספיק אולי וגם אם כן, המקום ייגמר בו מהר מאד כשיתווספו לשם ספרים. לא נרחיב כרגע עוד, אבל לפרטים מסויימים בעולמנו הישן נמצא תחליף וירטואלי. הספרים הפכו לדיגיטליים, המידע על המחשב קיים ממילא באופן דיגיטלי, אלבום תמונות רגיל זה משהו שעובר מן העולם והכל מוחלף על ידי מידע ממוחשב וצריך להתאחסן במקום כלשהו. הדיסק הקשיח במחשב כבר לא מספיק ואך יכול לההרס ובכלל, כולנו מעדיפים שאם יקרה משהו, המידע שיש לנו יישאר מגובה ומאוחסן במקום בטוח. צמד מילים פשוט שנשמע כל כך דמיוני מהווה פתרון לבעיית אחסון מידע דיגיטלי ואנחנו למעשה מתמקדים באספקת מידע לגבי מקורות שונים שנותנים מענה לאתרי אינטרנט באמצעות אחסון בענן.

יש יתרונות לאחסון בענן.

אם אתרי אינטרנט אוחסנו על גבי שרתים כלשהם, אזי באחסון בענן הם מאוחסנים על גבי רשתות וירטואליות, סוג של שכירות שטח ברשת אינטרנטית לטובת אחסון אתר. שירותי אחסון בענן למעשה מאפשרים לכם לשכור שטאחסון בענן כך שתוכלו להרגע עם הכוס קפהח אחסון לאתר שלכם על גבי שרתים וירטואליים שמושכים את המידע אליהם, בסופו של דבר, מרשתות פיזיות. חברות לאחסון ענן מסויימות מספקות את התשתית ואתם שוכרים מהן שטח באמצעות חברות נוספות שמספקות את כלי הניהול של האתר שלכם. התשתית עצמה שקופה עבור המשתמש הרגיל או בעל אתר האינטרנט. יתרונות האחסון בענן הן שהמידע נגיש מכל מקום, העלויות לא גבוהות והיכולות כיום מאפשרות גיבוי מידע אוטומטי, והגמישות בביצוע שינויים בשטח האחסון ובמהירות התעבורה רבה.

האם המידע שלי מאובטח כאשר מדובר באחסון ענן?

בעלי אתרים רבים חוששים מבעיות אבטחת מידע של אחסון בענן ולכן יש לוודא שהספק אותו אתם בוחרים מאובטח ברמה הגבוהה ביותר שניתן. כמובן שאנחנו מספקים לכם רשימת ספקים מומלצים לאחסון ענן שנבדקו ונושא האבטחה ברשת נבחן לעומק. מומלץ להקפיד לעבוד עם חברות איכותיות ומוכרות ולא להתפתות לעסקאות "זולות" מאד או חינמיות שאינן מותאמות לדרישות שלכם ועלולות לעיתים להפוך את האתר שלכם לקל לפריצה. בסופו של דבר, אחסון כזה אמור להבטיח לבעל אתר, כמו גם למשתמש הביתי הרגיל שמאחסן את תמונותיו או את המידע הרגיש שלו, את מירב ההגנה.